Telefon: (216) 314 89 91 Eposta: info@teknikdizelservis.com

Mekanik Servis Ve Onarım

Ana Sayfa / Hizmetler/ Mekanik Servis Ve Onarım

Mekanik Servis ve Onarım

Teknik Dizel Servisi

Teşhis, servis ve onarım deneyimine güvenin

Teknil Dizel Servis'in hizmetleri, dizel otomobiller, kamyonlar, motorlu evler, 4WD'ler ve turbo dizel motorlar için teşhis, bakım ve onarımları içermektedir.

Küçük bir otomobilden ağır vasıtaya, silecek lastiklerinin değiştirilmesinden, motorun bütünüyle yeniden inşasına kadar , Teknik Dizel Servis'de araçlarınız daha sorunsuz, temiz ve ekonomik bir şekilde çalışacaktır.

Aracınız duman mı çıkartıyor ?, Sürüş ya da hızlanma sırasında güc kaybediyor musunuz ?, Güç kesiliyor mu ?, Motor ışığı yanıyor mu ?, Aracın çalıştırılması zor mu ?, Araç çok yakıt kullanıyor mu ?, 4WD'ye takılı bazı aksesuarlara ihtiyacınız var mı ?, Uzun bir yolculuğa çıkıyor musunuz ?, Herhangi bir motor onarımı, conta yenilemesi mi gerekiyor ?

Teknil Dizel Servis birkaç Bosch Dizel Merkezi'nden biridir ve bir Bosch Car Service olarak, Ulusal Garanti sunmaktadır .

Her boyutta ve şekilde araçlarda tamir, teşhis ve servis

Mitsubishi, Ford, Holden, Honda, Kia, Toyota, Mazda, Izuzu, MAN, Smart, Renault, Peugeot, Ford, Lexus, Jeep, Alfa Romeo, Chrysler, Nissan, Hsv, Hyundai, Range Rover, BMW, Volvo, Volkswagen, Audi, Mercedes, Fiat, Lexus, Land Rover, Porsche, Subaru, Mini, Citroen, Suzuki, Chevrolet

Bizi Arayın

Servis ekibimiz, mekanik sorularınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar