Telefon: (216) 314 89 91 Eposta: info@teknikdizelservis.com

Biz Kimiz

Ana Sayfa / Hakkimizda/ Biz Kimiz

Biz Kimiz

Teknik Dizel Servisi

Bolu'da, 60'lı yıllarda dizel pompa ve enjektör onarımı yapan dizel atölyesi ile başlayan uzmanlığımız, 70'lerde sektörde artan yedek parça tedarik ihtiyaçları doğrultusunda Teknik Dizel Otomotiv'de yurt içi ve yurt dışı tedarikçisi olarak gelişimini sürdürmüştür. 1999 Yılında İstanbul Ümraniye Kadosan Sanayi Sitesinde dizel pompa enjektör onarımı hizmeti vermek üzere çalışmaya başlayan Teknik Dizel Servis atölyesi, uzmanlığını geliştirme, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri işe yansıtma ve geliştirme misyonu ile sektördeki yerini almıştır.

2000'li yılların başında BOSCH ile çözüm ortaklığı geliştirerek Bosch Diesel Center unvanını alan servisimiz, 2005 yılında Bosch Car Servis kurulumunu gerçekleştirmiş, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 2008 yılında Delphi enjektörleri bakımı için gerekli yatırımları tamamlayarak her türlü enjektör bakımını gerçekleştirebilecek bilgi ve ekipmana sahip olmuş, dizel yakıt sistemleri için güncel yedek parça, ekipman ve bilgi desteği sunan bir sektör üyesi haline gelmiştir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Hizmet verilen sektörün tüm üyeleri ile bütünleşip, araştırmacı ve yenilikçi kimliğimizle çağın gerektirdiği çözümleri danışmanlık yaklaşımıyla zaman, ekonomi ve kalite değerleri ile bir arada müşterilerimize sunmaktır. İnsan kaynaklarına ve eğitime verdiğimiz önem, firmamızda kalitemizin güvencesi olarak görülmektedir. Kaliteli ürünler için kaliteli çalışma ortamlarına ve kaliteli iletişime inanan bir yönetim anlayışı ile 1960'lardan gelen bilgi ve tecrübeyi sektörle paylaşmaktır.

Özelliklerimiz

Yukarı Dudulu Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan Teknik Dizel Servis, İstanbul Anadolu yakasında bulunan tüm yetkili ve bağımsız servislere 30 dakika ulaşım mesafesindedir. Servis, 350 m2 kapalı çalışma alanında yerleşmiş olup, 8+8 araç kapasitesine sahiptir.

Teknik personelin her biri sektörde deneyimli ve kendi konusunda uzman olup arıza tespiti ve gerekli cihazların kullanımında teknik eğitimlerle uzmanlıklarını daha da geliştirmeleri ve belgelendirmeleri sağlanmaktadır.

Yüksek Makine Mühendisi yöneticimiz sektörde eğitmenlik hizmetleri vermekte, bilgi ve tecrübesini sektörle paylaşmaktadır.