Telefon: (216) 314 89 91 Eposta: info@teknikdizelservis.com

Bosch Dizel Servisi

Ana Sayfa / Hakkimizda/ Bosch Dizel Servisi

Bosch Dizel Servisi

Teknik Dizel Servis, İstanbul'daki güleryüzlü Bosch Diesel Merkezi'dir.

 Bosch Diesel Merkezi

Bosch Dizel sistemleri ve ürünleri en yüksek kalite, dayanıklılık, sağlamlık ve güvenilirliktedir. Bu sofistike sistemlerin bakımı ve onarımı için, Teknik Dizel Servis gibi uzman dizel profesyonelleri gereklidir.

Teknik Dizel Servis, Bosch'u yıllardır teşvik ediyor ve Bosch'la uzun süredir sağlam bir ilişki yaşıyor.

Bosch markası mükemmel kalite anlamına geliyor, biz de öyle yapıyoruz !

Test, tamir ve teşhis ekipmanı için sıkı Bosch kalitesi ve teknik gereksinimlerle kalifiye oluruz. En yüksek teknik uzmanlık standartlarını sağlamak için düzenli olarak en son Bosch ürünleri, sistemleri ve araçları konusunda eğitim alıyoruz.

Teknik Dizel Servis, tüm Bosch Dizel Sistemleri için teşhis ve sistem testleri sunar ve maliyet ve zaman kazandıran pompa değişim programı, parça onarım, bakım, servis ve araç tamiratını üreticinin şartnamesine uygular.

En iyisi Bosch Car Service - Teknik Dizel Servis'de size kaliteli, uygun fiyatlı bakım ve onarım hizmeti sunmaktan heyecan duyuyoruz. Kontrol ve yağ servisi, bakım ve onarım, mekanik ve lastik, elektrik sistemleri ve klima gibi her türlü bakım ve onarımı sunuyoruz.

Bosch Diesel Servisi

Bosch Diesel ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek veya herhangi bir Bosch Dizel sistemi veya ürünü hakkında uzman tavsiyesi isterseniz bizimle iletişim kurun

Bizi Arayın